جدید ترین اخبار موبایل و IT
قیمت آیفون ۴S لاک و آنلاک در فروشگاه های اپل
سه شنبه دهم آبان ۱۳۹۰ ساعت 21:4 | نوشته ‌شده به دست علی بروجردیان | ( )
گوشی جدید اپل یعنی آیفون ۴S که در روز ۴ اکتبر ۲۰۱۱ (۱۲ مهر ۱۳۹۰) اپل از آن رونمایی نمود قرار است که در تاریخ ۱۴ اکتبر (۲۲ مهر) به بازار عرضه شود.

در حال حاضر اپل تصمیم به عرضه این گوشی در آمریکا توسط اپراتورهای Sprint ،AT&T و Verizon دارد و این اپراتورها با دادن سوبسید به اپل گوشی های آیفون را با قیمتی بسیار کمتر از قیمت واقعی به مشتریان می فروشند. شرط خرید از این اپراتورها عقد قرارداد ۲ ساله با آنها است و بدین ترتیب اپراتورها سود اصلی را از طریق این قرارداد به دست می آورند.

گوشی آیفون ۴S نیز همانند دیگر گوشی های آیفون با گزینه های متفاوتی برای حافظه داخلی عرضه می شود. قیمت این گوشی در آمریکا به قرار زیر است:

iPhone 4S Price in US

قیمت آیفون ۴S لاک شده در فروشگاه اپل در آمریکا

اما در بسیاری از کشورهای دیگر — از جمله کانادا — می توان گوشی آیفون ۴S را بصورت آنلاک شده خریداری نمود. بدین ترتیب نیازی به عقد قرارداد با اپراتورها نبوده، اما قیمت بسیار بالاتر از قیمت آیفون لاک شده (۴۵۰ دلار بالاتر) خواهد بود. قیمت گوشی آیفون ۴S آنلاک در کانادا به قرار زیر است:

iPhone 4S Price in Canada

قیمت آیفون ۴S آنلاک شده در فروشگاه اپل در کانادا

به گزارش مرجع موبایل ایران، احتمالاً همچون گذشته با ورود گوشی جدید اپل به ایران در ابتدا شاهد قیمت هایی خواهیم بود که بصورتی کاذب بسیار بالا هستند و شاید چند ماه به طول انجامد که حباب این قیمت کاذب شکسته شود. البته شاید برخی از طرفداران پروپا قرص اپل تحمل صبری چند ماهه را نداشته و گوشی محبوب خود را در اوج گرانی خریداری نمایند.

 
دیگر موارد